Masáže

Nechte starosti za dveřmi naší masérny.

Tady jste v dobrých rukou. Masáže jsou nejstarší a nejjednodušší způsob regenerace. Během vaší návštěvy si bereme za úkol snížit vaše fyzické a psychické napětí a zvýšit serotoninovou hladinku tak, aby život mohl zase hrát všemi barvami. Najděte u nás nejen pokoj, ale i klid na duši. 

Klasická masáž

Uvolněte se, prosím. Klasická masáž rozvolní svalový tonus a celkovou ztuhlost vašeho těla, zlepšuje prokrvení tkání a jejich regeneraci. Podporuje lymfaticky systém, čímž dochází ke zvýšené detoxikaci organismu. Pomáhá také se zlepšením výkonnosti a nesprávným držením těla.

45 minut - částečná masáž prováděná po délce celých zad a šíje

60 minut - kompletní masáž prováděna po délce celých zad, poté následuje masáž horních a dolních končetin. Na závěr je masírovaná šíje.

Rezervovat

Masáž teplými lávovými kameny

Harmonie a klid. Díky nahřátým vulkanickým kamenům, které dobře izolují teplo, uvedeme vaše tělo do meditativního stavu, který pocítíte až do morku kosti. Při masáži totiž dochází k hlubokému prohřátí, k uvolnění svalového napětí, zklidnění mysli, ke stimulaci lymfatického systému a krevního oběhu. Obnovuje se tok energie, což vede ke zlepšení detoxifikačních procesů v těle.

Královna mezi masážemi. Kombinace teplých lávových kamenů a speciálních hmatových technik Vám navodí pocit pocit hluboké relaxace. Trvá 60 minut nebo 90 minut doplněná o klasickou masáž.

Aroma masáž

Nechte se pohltit terapeutickou vůní esenciálních éterických olejů. Masáž s vůni orientu je vhodná k uvolnění svalů, odstranění duševního napětí a stresu, k psychickému povzbuzení, k posílení imunity, podpoře trávícího systému a také jako prevence proti infekci. Éterické oleje jsou rozpustné v rostlinných olejích a míchají se těsně před masáží. Výběr éterického oleje záleží na potřebách a požadavcích klienta. Některé oleje stimulují, jiné zklidňují. Sdělte nám vaše touhy a my už se o všechno postaráme.

Dokonalá aromaterapie. Tato relaxační masáž prováděná za pomocí éterických olejů může trvat 45 či 60 minut.

Intuitivní masáž

Alchymie dotyku zaměřená na fyzické i psychické potřeby těla a mysli, přizpůsobená klientovi přímo na míru. Během masáže jsou použity různé techniky od klasických, relaxačních, regeneračních až po aromaterapii. Masáž pomáhá uvolnit napětí, harmonizuje a vede k propojení mysli, duše a těla. 

Nechte výběr masážních technik a použitého aromaoleje na naší masérce - vybere Vám je přímo pro Vás. Tato masáž trvá 60 minut.

Masáž Hotelu Perk

Speciální procedura, která zahrnuje rašelinový zábal a celotělovou masáž s devatero kvítím. Součástí je i masáž hlavy včetně obličeje.

Rezervovat

Medová detoxikační masáž se zábalem

Medová masáž představuje jeden z osvědčených způsobů lidového léčitelství. Účinky teplého medu mají výrazný detoxikační potenciál, který povznese vaše tělo do stavu obrození. Na konci bude vaše kůže čistá, jemná a hladká na dotek. Masáž má široký rozsah využití a je vhodná jako podpůrný prostředek téměř u všech tělesných obtíží. Masáž se osvědčuje při revmatických onemocněních svalů a kloubů, stavech neklidu a poruchách spánku, bolestech hlavy, ochabování výkonnosti a vitality, snížené imunitě, vyčerpání a jarní únavě.

Masáž trvá 60 minut. 

Reflexní masáž plosky nohou

Nechte nás padnout k vašim nohám a dopřát vám hluboce uvolňující masáž chodidel. Přidržením správných reflexních bodů vašich chodidel dochází k harmonizaci jak na fyzické úrovni, tak psychické úrovni. Během masáže tak můžete pocítit zmírnění bolesti, odbourání stresu a navození duševní pohody. Správnými terapeutickými hmaty posílíme obranyschopnost vašeho těla a rozproudíme krev v žilách. Masáž je bez terapeutických účinků.

Antistresová masáž hlavy

Máme recept na prázdnou hlavu. Odplavte bolest a únavu na masáži, která srovná ztuhlé, přeleželé šíje do latě. Dopřejte balzám šíjovému a mimickému svalstvu, trapézovému svalstvu a vlasové části hlavy. Při masáži se zvýší prokrvení, které působí na lymfatický a cévní systém. 

Konopná masáž se zábalem

Hoďte se do pohody na relaxační, ozdravné masáži s použitím čistého konopného oleje a následného zábalu. Konopný olej vyživuje a regeneruje pokožku, a je hypoalergenní. Nejen proto je tato masáž vhodná i pro senzitivní pokožku. Procedura působí protizánětlivě, regeneračně a antibakteriálně, podporuje hojení ran, popálenin, lupénky, ekzémů, akné, křečových žil, bércových vředů, diabetické nohy, otoků, alergických reakcí, zpomaluje procesy stárnutí kůže, hydratuje pleť a zvláčňuje ji. Uvolňuje ztuhlé klouby, svalstvo, křeče a následně snižuje bolest v problematických partiích. Hydratuje pokožku a zajišťuje přísun potřebných vitamínu a nenasycených mastných kyselin.

Relaxační efekt v podobě dvacetiminutového zábalu za použití esenciálního oleje z konopí a gerania pak dotváří vysoce kvalitní aromaterapeutický zážitek, který má výrazný uklidňující a revitalizační účinek na tělo a mysl.Informace k masážím

Na masáže se objednávejte tlačítkem přímo u vybraného typu masáže. Po objednání termínu vám příjde e-mailové potvrzení. Pokud potřebujete změnit termín či rezervaci zrušit, kontaktujte prosím recepci na telefonním čísle +420 581 580 000, případně e-mailem na recepce@hotelperk.cz.

Na masáž se, prosím, dostavte s desetiminutovým předstihem na recepci hotelu Perk, kde si vás vyzvedne masérka. Masérna je na střeše hotelu vedle saun a odpočívárny. Před masáží vás poprosíme o vyplnění informovaného souhlasu a sdělení případných zdravotních omezení.